Paslaugos

Mūsų sodyboje teikiamos paslaugos

Baltiška pirtis

„Geriau vieną kartą išbandyti, negu šimtą kartų išgirsti”! – labiausiai tinkantis posakis šiai pramogai. Kviečiame vakarą praleisti Lietuviškoje pirtyje, dar kitaip vadinamoje – baltiška pirtimi. Pirtininkai Greta ir Konradas sudaužys į šipulius visus mitus apie pirtį ir net didžiausius pirties nemėgėjus pavers šios procedūros aistruoliais. Vakaro metu suprasite, kiek daug gajų ir tikrai klaidingų teiginių … Skaityti toliau „Baltiška pirtis”

Dienos išvyka moksleiviams

Smagiausia, įsimintiniausia, pilna nuotykių, pažintinė, pramoginė diena tikrame kaime! Kviečiame moksleivių grupes praleisti dieną geriausioje 2019 metais Etnografinėje kaimo turizmo sodyboje Lietuvoje. Visą dieną praleisite miškų apsuptyje pasislėpusioje sodyboje, lakstydami po žolę, kvėpuodami tyru miško oru ir persikeldami į senovę ne tik emocijomis, bet ir nepamirštamomis veiklomis. Siūloma dienos programa, kuri gali būti lengvai keičiama pagal pageidavimus ir … Skaityti toliau „Dienos išvyka moksleiviams”

Diena sodyboje

Norite vieni, ar su kolegomis ir draugais, ramiai praleisti dieną kaime? Sodyba bus Jūsų! Tik primename, kad triukšmingos šventės su muzika ir alkoholiu, pas mus nevyksta. Sodybos teritorija Pavėsinė su stalais Jauja su laužu (2 val.) Pasirinkta edukacija, pagal pageidavimą ir galimybes Sukrauta laužavietė lauke ir arbatos katilas Pasibuvimo trukmė 6 val. (atvykimas ir išvykimas … Skaityti toliau „Diena sodyboje”

Vakaras prie laužo Jaujoje

Ar teko praleisti naktį jaujoje? Lietuvių liaudies tautosakoje jauja minima kaip įvairių dvasių ir velnių buveinė. Ar tai tiesa? Įsitikinsite patys… Degantis laužas, gamta, tyla, žvaigždėtas naktinis dangus… Tai nepakartojamas potyris – pabandykite ir turėsite išskirtinių prisiminimų visam gyvenimui. Tai puiki vieta pajusti draugijos artumą ir užmegzti nenutrūkstamą ryšį visam draugų ar kolegų būriui! Vakaras … Skaityti toliau „Vakaras prie laužo Jaujoje”

Kubilas

Kubilas skirtas ne tik vynui laikyti ar kopūstams rauginti. Siūlome vis labiau Lietuvoje ir Šiaurės Europoje populiarėjančią pramogą – maudynes kubile, kitaip vadinamoje japoniškoje vonioje („ofuro“). Tai ne vieną šimtmetį skaičiuojanti ir gilias tradicijas turinti procedūra, skirta ne tik kūno prausimui, bet ir šiltam laiko praleidimui su artima kompanija. Kubilas puikiai ,,nuramina” rūpesčių, streso, greito … Skaityti toliau „Kubilas”

Mergvakaris, pagal senąsias tradicijas

Mergvakaris – vienas svarbiausių moters gyvenimo įvykių, paskutinis jaunosios apsisprendimo vakaras. Seniau į jį rinkdavosi artimiausios moterys: seserys, draugės, mamos, tetos, – taip ir kilo pavadinimas „mergvakaris“. Šis susibūrimas dar buvo vadinamas pintuvėmis, vakarynomis, prieveseliu. Pagal senolių tradicijas, vestuvių išvakarėse, merginos maudydavęsi pirtyje. Pirtis visada buvusi sakrali, moteriška vieta. Šios, mergvakariui skirtos pirties metu sujungiamas … Skaityti toliau „Mergvakaris, pagal senąsias tradicijas”