Sodyboje rasite

Tik nuobodūs žmonės nuobodžiauja!

Sodybos augintiniai

Kaimas be augintinių nėra kaimas. Šiais laikais protingi žmonės sako, kad gyvūnėlių glostymas ir šėrimas yra gydomoji terapija, o mes manome, kad tai be galo smagi ir miela pramoga. Vaikai noriai padeda rūpintis augintiniais, su didžiuliu užsidegimu juos globoja viešnagės metu. Gyvūnėliai tikrai labai mylimi, išlepinti ir visada laukia mažųjų draugų.

Žaidimų aikštelė ir užsiėmimai

Kiekvienam labai svarbu, ar jo vaikas turės ką veikti atostogų metu? Patikinu, per visą sodybos gyvavimo laiką, neteko sutikti sodyboje nei vieno nuobodžiaujančio. Nuošaliau, bet gerai matomoje vietoje, įkūrėme žaidimų erdvę. Lauko virtuvėlė su tikrais indais, smėlio dėžė, supynės, bėgimo kubiliukas, besisukantis rąstas, hamakas, lynas ir miško namelis – vaikai tikrai bus labai užimti.
Taip pat sodyboje siūlome tinklinį, dvikovas maišais, virvės traukimą, senovinius žaidimus, badmintoną, bėgimą maišuose, žoliavimą, arbatos virimą tikrame raganos puode, bei dar daug įvairiausių mūsų teikiamų edukacinių programų.
Visuose nameliuose rasite daug ir labai skirtingų stalo žaidimų, kuriuos nuolat papildome.

Grybai ir uogos

Tikriausiai nekyla klausimų, ką galima veikti miškuose vasarą ar rudenį? Juo labiau, kad sodyba yra viename didžiausių Lietuvos miškų masyvų. Duosime pintą krepšį ir geras vietas parodysime. O sėkmę ir akių žvitrumą grįžus, pagal pintinės svorį, pamatuosime.